Pierwsza wizyta w solarium może być trochę nerwowa. Nie wiesz, czego się spodziewać i możesz mieć pytania dotyczące tego procesu. Obsługa pomoże Ci określić, które łóżko jest najlepsze dla Twoich potrzeb i przed wyjściem z pokoju pokaże Ci, jak prawidłowo z niego korzystać.
Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych usług lub zabiegów.

O czym należy pamiętać opalając się w solarium?


  • Pamiętaj, aby przed opalaniem zdjąć makijaż i biżuterię. Ważne jest również dokładne oczyszczenie skóry z brudu i potu, więc to dobry moment na użycie płynu do demakijażu. Upewnij się, że pozostaniesz bez zapachu, ponieważ olejki w perfumach mogą uszkodzić skórę podczas opalania.
  • Kolejną rzeczą do rozważenia przy wyborze rodzaju sesji opalania dla Twojej skóry jest fototyp i intensywność. Ustalisz to wspólnie z naszą pracownicą.
  • Podczas wizyty, otrzymasz specjalne okulary podczas opalania w solarium. Upewnij się, że podczas opalania masz zamknięte oczy.
  • Nasze solarium używa naturalnych produktów z filtrem przeciwsłonecznym, które chronią i pielęgnują skórę, dzięki czemu uzyskasz lepszą, szybszą i intensywniejszą opaleniznę.
  • Rób sobie co najmniej jednodniowe przerwy między sesjami – w przypadku normalnego typu skóry jeden dzień jest w porządku, ale skóra wrażliwa potrzebuje dłuższej przerwy. Twoja skóra potrzebuje czasu na regenerację i adaptację. Pamiętaj, że proces opalania trwa około 48 godzin, zanim zobaczysz zauważalną zmianę. Utrzymanie opalenizny gwarantuje 1-2 sesje tygodniowo
  • Opalanie w solarium to jedna z najbardziej relaksujących czynności, jakie możemy wykonać. Jeśli jednak zażywasz leki, doustne środki antykoncepcyjne, przed opalaniem w solarium zapoznaj się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania lub skontaktuj się z lekarzem, aby sprawdzić, czy możesz korzystać z solarium.
  • Jeśli masz na skórze przebarwienia (piemiki, znamiona) – zabezpiecz je przed wzmocnieniem sesji opalania. W przypadku innych problemów skórnych zawsze skonsultuj się z dermatologiem.
  • Po opalaniu najlepiej nie wychodzić od razu na zewnątrz. Jeśli możesz, zrób sobie kilkuminutową przerwę i uzupełnij utracone podczas sesji płyny.
  • W solarium postępuj zgodnie z radą personelu. Mają prawo odmówić świadczenia usług osobom z chorobami lub z innych powodów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych.
  • Jeśli nie jesteś pewien, jak korzystać z naszego solarium, możesz zapytać któregoś z naszych pracowników. Wszyscy służymy dobrą radą, oraz odpowiemy na każde pytanie.